fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

VYKO SOCIALINIO VERSLO MOKYMAI

VYKO SOCIALINIO VERSLO MOKYMAI

Gruodžio 14 d. Zarasų-Visagino regiono vietos veiklos grupės administracijos darbuotojai dalyvavo VšĮ „Inovatorių slėnyje“ organizuotame informaciniame renginyje Antalieptėje, kuris buvo skirtas, besidomintiems socialinio verslo kūrimu bei sklandžiu viešųjų paslaugų perdavimą privačiajam sektoriui.

NVO Avilys programos vadovė Monika Juknienė dalyviams pristatė socialinio verslo pavyzdžių, kurie sėkmingai buvo įgyvendinti ir yra vystomi tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Šis pristatymas įkvėpė dalyvavusius potencialius socialinio verslo kūrėjus plačiau generuoti savo turimą verslo idėją, norint pasiekti maksimalių rezultatų ir sukuriant kuo ženklesnį socialinį poveikį  visuomenei ar vietos bendruomenei.

 VšĮ „Inovatorių slėnio“ direktorius Arūnas Survila dalinosi  gerąja patirtimi pritraukiant  ES investicines galimybes privačiajam sektoriui, būdus aplikuoti ir įgyvendinti idėjas, efektyvų viešųjų paslaugų perdavimą. 

Renginys buvo ypač naudingas, ketinantiems teikti paraiškas pagal Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos „ Zarasų – Visagino regiono dvisektorė  vietos plėtros strategija, Zarasų – Visagino regionas, 2014-2020 “ priemonę „Socialinio verslo kūrimas ir plėtra“. Verslo plano rengimo subtilybes dėstė lektorė Agnė Bumblauskienė, o socialinio verslo skaičiuoklės taikymo metodiką pristatė M. Juknienė.

Dėkojame organizatoriams ir lektoriams už suteiktas žinias bei individualias konsultacijas, siekiant išgryninti socialinio verslo modelio taikymo ir įgyvendinimo subtilybes.