fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Kviečiame dalyvauti Socialinio verslo piknike!

Kviečiame dalyvauti Socialinio verslo piknike!

Rugpjūčio 31 d. nuo 13 val. Užuguostyje, Prienų rajone Užuguosčio kaimo jaunimo iniciatyvų klubas kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ organizuoja Socialinio verslo pikniką.

Renginys aktualus pradedantiems socialinį verslą, ar norintiems ir nedrįstantiems pradėti. Numatyta ne tik panelinė diskusija, bet ir individualios konsultacijos.

Socialinio verslo pikniką inicijuojantis klubas siekia atkreipti dėmesį į socialinio verslo plėtros trikdžius kaimiškose vietovėse ir renginio metu kvies pasirašyti socialinio verslo plėtros skatinimo rezoliuciją.

PRELIMINARI PROGRAMA:

13:00 Lietuvos socialinio verslo geroji praktika „Kaip parduoti ir pirkti gerus darbus“. Specialus prisistatymas potencialiems klientams. Regiono valdžios institucijoms ir įmonėms.

14:00 Plenarinė diskusija „Socialinis verslas kaime, kodėl tai gali būti neįmanoma“.

15:00 Socialinio verslo plėtros skatinimo rezoliucijos pasirašymas

15:30 Esamų ir būsimų socialinių verslininkų mentorystės sesija su socialinio verslo ekspertais. Pristato VšĮ „Versli Lietuva“.

17:00 Modernios liaudies muzikos grupės OKATA koncertas

Socialinio verslo piknike kviečiami dalyvauti Lietuvos žemės ūkio ministerijos, Prienų, Kaišiadorių, Trakų, Alytaus savivaldos, Vietos veiklos grupių atstovai, socialinio verslo ekspertai, Lietuvos socialiniai verslininkai ir visi norintys jais tapti. 

 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1943693452361695/