fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Kompetencijų tobulinimas – ir akiai, ir skrandžiui

Kompetencijų tobulinimas – ir akiai, ir skrandžiui

Zarasų krašto turizmo paslaugų teikėjų asociacija pagal Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės 2014-2020 m. vietos plėtros strategiją įgyvendina projektą „Mokomės dirbti kartu“. Projekto tikslas – telkti Zarasų rajono bendruomenę, skatinti rajone veikiančių turizmo ir susijusias paslaugas teikiančių organizacijų bendradarbiavimą ir socialinę partnerystę su kitais vietos plėtros dalyviais.

Projekto idėja – išmokyti turizmo paslaugų teikėjus bendradarbiauti, sudarant jiems sąlygas mokytis, kaip teikti rajonui reikalingas turizmo paslaugas, populiarinti patiekalų iš vietos produktų gaminimą.

Vasaknų dvare skonio dienos renginyje virtuvės šefas Egidijus Šešelgis supažindino ir praktiškai parodė susirinkusiems ką ir kaip galima pagaminti iš ėriuko mėsos.  

Tai dar vienas skatinimo būdas, kada bendruomenės nariai, įgiję daugiau žinių apie vietos produktų gamybą ir pardavimus, galės planuoti užsiimti dar viena veikla – maitinimu, nes rajone daugėja ūkininkų auginančių avis, mėsinius galvijus, vištas, grūdines kultūras, daržoves ir kt.

„Mokytis niekada ne vėlu“, – sakė renginio dalyviai ne tik savo akimis pamatę patiekalų gaminimo procesą, bet ir įvertinę pagamintų patiekalų skonį.