fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

ZARASŲ-VISAGINO REGIONO VVG VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMUI – PAPILDOMAI 20 PROC. LĖŠŲ

ZARASŲ-VISAGINO REGIONO VVG VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMUI – PAPILDOMAI 20 PROC. LĖŠŲ

Džiaugiamės, kad COVID-19 ir su šia liga sukelti nepatogumai nesustabdė Zarasų-Visagino regiono dvisektorės vietos plėtros strategijos įgyvendinimo. Susidūrę su karantino sukeltais iššūkiais išmokome darniai dirbti komandoje nuotoliniu būdu, atradome naujas technologijų mums teikiamas galimybes, palengvinsiančias Strategijų įgyvendinimą ir karantinui pasibaigus.

LR Žemės ūkio ministerija sudarė išankstines galimybes naudoti 20 proc. rezervuotų lėšų vietos plėtros strategijų įgyvendinimams. Šios lėšos buvo „užrakintos“ iki šių metų rugsėjo mėn., kai bus atliktas vietos plėtros strategijų įgyvendinimo pažangos tarpinis vertinimas.

Zarasų-Visagino regiono VVG vietos plėtros strategijos įgyvendinimas yra priskirtas prie pažangių ir efektyvių, todėl, naudodamiesi šiuo palengvinimu, galėsime organizuoti kvietimus teikti vietos projektų paraiškas papildomiems 20 proc. lėšų, pritaikant savo vietos plėtros strategiją prie pasikeitusių gyventojų, verslo, savivaldybių poreikių.

Plačiau apie vietos plėtros strategijų įgyvendinimo aktualijas skaitykite:  https://www.15min.lt/verslas/naujiena/finansai/skelbiami-palengvinimai-vietos-pletros-strategiju-projektams-662-1317866?fbclid=IwAR34FZwY7n2dXVzU6e_YJNNtMLARNl2L1FDJa9z6AT3xxmIdn2lCqp1qVsg&copied