fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

VERSLO DIENOS PROGA ZARASŲ-VISAGINO REGIONO VVG ĮTEIKĖ NOMINACIJĄ UAB „RUSTIKAS“

VERSLO DIENOS PROGA ZARASŲ-VISAGINO REGIONO VVG ĮTEIKĖ NOMINACIJĄ UAB „RUSTIKAS“

Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupė lapkričio 22 d. vykusiame Verslo dienos proga skirtame renginyje įteikė nominaciją už gaminamos produkcijos išskirtinumą ir atrastas eksporto rinkas UAB „Rustikas“. Nominaciją pirmininkas Arvydas Veikšra įteikė įmonės vykdančiajai direktorei Rasai Pacenkienei. 
UAB „Rustikas“ medžio ir metalo dirbtuvės yra įsikūrusios istoriniame Aukštaitijos regione – Dusetose, prie Sartų ežero. Įmonės istorija prasidėjo dar 2004 m., kai buvo suburti meistrai iš Dusetų apylinkių, kurie pradėjo gaminti įvairaus tipo baldus, duris iš medžio masyvo. Šiuo metu įmonė išplėtė savo gaminamos produkcijos spektrą ir gamina nuo  autentiškų lauko ir vidaus durų su kalviškais vyriais iki inkilėlių, namelių gyvūnams ir net Kelėdinių eglučių, kurie keliauja užsienio rinkoms. Tai šeimos verslas, kuriame darbuojasi kelios kartos, kurios sujungia daugiametę autentišką medžio apdirbimo patirtį bei šių dienų inovacijas, o komandą sudaro profesionalūs meistrai.

Linkime įmonei ir toliau sėkmingai vystyti savo veiklą tiek šalyje, tiek plėsti  produkcijos pardavimus užsienio rinkose.